
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 7.2 mm |
| Width | 5.3 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Polarity | Non-Inverting |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 1.65 V |
| Propagation Delay | 7.7 ns |
| High Level Output Current | -24 mA |
| Low Level Output Current | 32 mA |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
